یخ در بهشت بشکه ای 3 تایی

در فصل گرما یعنی تقریبا از اواسط بهار تا اوایل پاییز مخصوصاً تابستان وقتی گرما به شما چیره شده و  شما را کلافه کرده باشد ، دلتان هوس خوردن یک بستنی یخی سرد و یا نوشیدن یک نوشیدنی خنک و خوشمزه را میکند شاید اولین پیشنهادی که به ذهن شما خطور کند خوردن یک یخ در بهشت با طعم دلخواه و مورد علاقه خود باشد چون هم مانند بستنی حالت جامد و هم مانند آب میوه حالت مایع دارد  و می تواند انرژی از دست رفته شما را برگرداند .حال برای تازه و خنک نگه داشتن این نوع یخ در بهشت ها مستلزم استفاده از تجهیزاتی مخصوص هستیم که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

یخ در بهشت بشکه ای 3 تایی ، جنس ساخته شده جداره بیرونی از چوب روسی درجه یک و وان ورق استنلس استیل  بوده است .این محصول که به صورت چوبی تزئین شده نمایی فوق العاده دارد و می تواند نظر هر بیننده ای را جلب کرده تا به طرف مغازه شما کشیده شده و از مواد خوراکی شما خریداری  و میل کند. نور پردازی دستگاه به صورت کاملا اصولی انجام شده به نحوی که بتواند نظر مشتریان خود را جلب کند . یخ در بهشت بشکه ای چوبی یا دستگاه میوه یخی بشکه ای دارای موتورهای جداگانه بوده یعنی هر خمره به صورت جداگانه برای خود یک موتور برای خنک کردن و برودت و سرمازایی دارد . تعداد بشکه (خمره) های دستگاه یخ در بهشت بشکه ای متغیر بوده و کاملا با نیاز مشتری طراحی و تولید می شود تعداد این خمره ها از تک قلو تا 12 قلو می تواند متغیر باشد. قیمت این محصول بستگی به تعداد بشکه های چوبی دارد.

ویژگی های یخ در بهشت بشکه ای 3 تایی:

  • طراحی بسیار شیک.
  • قابلیت استفاده در مناطق گرمسیر را به دلیل جدا بودن موتورها دارد.
  • ارسال به تمام نقاط کشور.
  • نورپردازی مدرن و زیبا.
  • استفاده از چوب با کیفیت برای بدنه بیرونی.
  • استفاده از ورق استیل استنلس برای درون خمره ها.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (2 امتیاز)