شیر سرد کن 250 لیتری استوانه ای

در دامداری ها یکی از دستگاه های مورد نیاز و لازم برای خنک کردن شیر دستگاه شیر سرد کن است که با چرخش مداوم باعث جلوگیری از خراب شدن و فاسد شدن شیر می شود، ما در این مقاله این دستگاه را به شما معرفی خواهیم نمود.

مراحل اولیه کار دستگاه :

در دامداری ها شیر خام پس از دوشیده شدن از دام ، جهت جلوگیری از رشد سریع باکتری ­ها حتما می بایست آن را به دمای 4 درجه سانتی گراد برسانید این فرایند معمولا بین 2 تا 4 ساعت طول می کشد بعد از رسیدن دمای شیر به درجه مورد نظر باید شیر در همین دما نگه داری شود تا تولید کننده شیر فرصتی مناسب پیدا کند تا عمل پاستوریزاسیون را انجام دهد و همچنین با توجه به رشد کمتر باکتری ­ها شیر سالم ­تری قبل و بعد عمل پاستوریزاسیون تولید خواهد شد.

از نظر بهداشتی در ساخت دستگاه استفاده از متریال استیلنس استیل 304 در تمام قسمت های دستگاه و همچنین ساختار مخزن یکی از ویژه ترین مزیت های دستگاه به شمار می آید این محصول با داشتن درب یکپارچه به دلیل سهولت در شستشوی کامل مخزن بدون داشتن کوچکترین درز جهت تجمع آلودگی یکی از مناسب ترین و استاندارد ترین دستگاه های موجود است . این دستگاه شامل استاندارد بین المللی ISO 5708 بوده که از لحاظ سرعت خنک سازی ، دستگاه­ های تولیدی دارای بازه خنک سازی شیر با 1/2 ظرفیت مخزن در مدت زمان تعیین شده است، این دستگاه با بهره گیری از کمپرسور کوبیجل اسپانیا به فرایند خنک سازی کمک بسیار شایانی انجام می دهد ، این محصول مجهز به همزن 1400 دور بوده و همچنین اینورتر با قابلیت کره گیری یا همزدن شکر و ثعلب و دارای گیربکس موتواریو ایتالیا است . شیر سرد کن 250 لیتری استوانه ای استفاده زیادی در دامداری ها و مراکز جمع آوری و عرضه شیر و فروشگاه های لبنیاتی و کارگاه های بستنی و … دارد. جنس به کار رفته درون این محصول از ورق 1/5 میل 304 نگیر بوده که خاصیت هایی همچون ضد زنگ، ضد سایش و ضد خش را داراست. این دستگاه در ظرفیت های مختلف و در دو نوع استوانه ای و مکعبی طراحی و تولید می شود. برق مورد استفاده دستگاه به صورت تک فاز 220 ولت بوده و از تابلو برق برپایه ی هیوندای کره ای در ان استفاده شده و عایق بندی شده به صورت عایق تزریقی پلی یورتان است این محصول دارای یک شیر خروجی با اندازه مناسب خدمتتان ارائه می شود. دستگاه شیر سرد کن به دلیل رعایت استاندارد لازم یک محصول بسیار ایده آل جهت صادرات به نقاط مختلف جهان است.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

Rate this post