دستگاه خشک کن میوه 5 متری

امروزه یکی از پرفروش ترین خشکبار های در بازار میوهای خشک (چیپس میوه) هستند که یک طعم بسیار خوشمزه و یک تجربه فوق العاده خوشایند به شما میدهد. استقبال روزافزون مردم از سبزیجات و میوه خشک و قرار دادن آنها در سبد مصرف روزانه شان، امکانی جدید برای افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کاری حرفه ای و یا حتی خانگی هستند گذاشته است. از این رو یکی از مشاغل نوپا به حساب آمده و با سرمایه گذاری میتوان درآمدی بسیار مناسب داشته باشید .

این دستگاه دارای سینی های مخصوصی است که متوان محصولات خود را درون آنها قرار داده تا خشک شوند به دلیل طراحی با استاندارد بالا عایق گرما هستند و از هرگونه هدر رفت انرژی ، حرارت و گرما جلوگیری می کند . تعادل گرمایی و جریان هوا در داخل این دستگاه ها به صورتی است که خواص سبزی و میوه همچنان پس از رطوبت گیری و خشک شدن باقی میماند .

مدت زمان خشک شدن میوه ؟

این موضوع بستگی به ضخامت اسلایس ها و میزان آب میوه دارد ، تقریبا بین چهار تا هشت ساعت زمان لازم است تا میوه ها خشک شوند . بعضی محصولات چهار ساعت بعضی پنج ساعت و … .

مراحل خشک کردن میوه و سبزی

  1. شستشو.
  2. پوست کندن.
  3. هسته گیری.
  4. ورقه کردن.
  5. خشک کردن.
  6. بسته بندی محصول.

انجام هر یک این مراحل هم می تواند دستی باشد و هم با کمک دستگاه ها و تجهیزات صنعتی صورت پذیرد.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

Rate this post