پاتیل پخت شیر دامداری

یکی از دستگاه های بسیار مفید و پر کاربردی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد پاتیل پخت شیر است که با رساندن دمای شیر به دمای مطلوب باعث از بین رفتن میکروب های شیر خام شده و یک محصول بسیار با کیفیت در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید از این دستگاه در مکان هایی مانند کارگاه های تولید بستنی و کارامل ، کارخانه های تولید شیر ، دامداری ها ، کارخانه تولید محصولات لبنی و دیگر محیط های مشابه استفاده نمایید.

معرفی دستگاه مخزن سه جداره استیل ( پروسس تانک ) کوره دار:

ضخامت جداره داخلی این محصول با کیفیت ۳ میلی متر بوده و از جنس استنلس استیل ۳۰۴ساخته شده و همچنین جداره ژاکت از ورق شانه تخم مرغی با ضخامت ۱.۵ میلی متر کار شده است.  تست فشار ۷.۵ بار، در جداره بیرونی دستگاه از ورق روکش با ضخامت ۱.۵ میلیمتر از جنس استنلس استیل روکش دار خشدار ۳۰۴ استفاده شده . یک عدد همزن تمام استیل از نوع جاروبکی برای هم زدن شیر درون این دستگاه تعبیه شده تا مانع از ته گرفتن و خراب شدن آن شود همچنین شافت مرکزی به قطر ۴۰ میلیمتر و از جنس استنلس استیل ۳۰۴بوده که استحکام و دوام بالایی دارد. دارای ۴ عدد پایه به ارتفاع ۵۵ سانتی متر با روکش استیل است ، الکتروموتور به کار رفته درون این محصول از نوع گیربکسی تک فاز با توان ۱.۵ اسب از برند sew آلمان بوده که توانی بسیار بالا دارد . دارای کوره داخلی جهت تولید آب داغ و بخار بین ژاکت است که حرارتی غیر مستقیم تولید می کند ، شیر خروجی این دستگاه با سایز ۵۱ میلیمتر از نوع باتر فلای تایوان کار شده و از توپی شستشوی cip برخوردار است.

قیمت خرید دستگاه پاتیل پخت شیر دامداری

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

Rate this post