باربیکیو استیل گولد ذغالی

باربیکیو استیل گولد ذغالی یک دستگاه بسیار شیک مدرن و البته کاربردی جهت پخت مواد غذایی شما است.  این دستگاه که با ظاهری بسیار زیبا از ورق های استیل طلایی رنگ بهره میبرد میتواند انتخابی بسیار مناسب جهت استفاده در باغ، ویلا، بالکن، تراس و حتی میتوان از این دستگاه در جهت صادرات و ارز آوری استفاده نمود . امروزه کارایی مناسب در کنار ظاهر یکی از اولویت های مشتریان به حساب می آید که ما به خواسته شما احترام نموده و باربیکیویی بسیار شکیل خدمتتان ارائه نمودیم این دستگاه که به وسیله چرخ هایی که در قسمت زیرین پایه تعبیه شده کار جا به جایی و حمل آن را بسیار ساده تر کرده و شما میتوانید در قسمت زیرین این دستگاه که با چوب تزیین شده وسایل خود را نگه داری کنید. همچنین در قسمت بالا طبقه ای تاشو قرار داده شده تا شما ظرف و یا هر وسیله ای که نیازتان بود را بر روی آن قرار دهید. این باربیکیو که به وسیله ذغال و گاز قابل استفاده است یک وسیله بسیار عالی جهت انتخاب شماست ، در قسمت زیرین این دستگاه یک عدد سینی قرار گرفته تا چربی ها را گرفته و از کثیف شدن قسمت زیرین جلوگیری کند. همچنین یک عدد شعله اجاق در کنار این دستگاه قرار دارد تا بتواند برای پخت به شما کمک کند این شعله با ولوم هایی تنظیم حرارت و شعله را انجام میدهد . این دستگاه شامل یک عدد دمنده قوی هم بوده که هوا را به قسمت محفظه انتقال میدهد. در قسمت محفظه بالایی که به وسیله درب  محافطت شده یک عدد سینی توری مانند وجود دارد که شما میتوانید مواد غذایی خود را جهت پخت بر روی آن قرار داده و درب دستگاه را ببندید تا با استفاده از گرمای حبس شده درون دستگاه یک غذای با کیفیت و لذیذ سرو نمایید.
دستگاه باربیکیو ذغالی در سایز های ۸۰، ۹۰، ۹۷  قابلیت ساخت را دارد و همچنین می توان در اندازه دلخواه شما و طبق الگوی شما مطابق با تراس و بالکن شما طراحی و تولید شود.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

Rate this post