فر دمکن بزرگ

از قدیم به عمل آوردن پلو (برنج) یک کار بسیار سخت بوده چون سلایق متفاوت است، گاهی برنج خشک و گاهی شفته گاهی سوخته و گاهی دم نکشیده ،تمام این مشکلات و مشکلات دیگر از عوامل خوب به عمل نیاوردن برنج است. بر روی سفره خورشت های رنگارنگ و متنوعی وجود دارد حال به این فکر کنید که برنج را در کنار این غذاهای خوشمزه سرو نکنید اصلا صورت خوشایندی ندارد. از قدیم الایام برنج یکی از ارکان اصل بر سر سفره ایرانیان بوده حال ما آمده ایم تا به هر چه بهتر دم کردن برنج به شما یاری رسانیم .

فر دم کن برنج ابزاری بسیار کارآمد و محبوب بوده ، از این دستگاه میتوان در اماکن پر ظرفیت استفاده بسیار بهینه کرد . این دستگاه بر خلاف ظاهرش بسیار متفاوت بوده زیرا درون این محصول هیچ نوع طبقه بندی و سینی و … وجود ندارد و دیگ برنج به صورت یکجا درون فر قرار گرفته و آماده دم کشیدن می شود. شعله های تعبیه شده در این فر که قابل تنظیم است باعث می شود برنج در محفظه ای کاملا گرم به صورت کامل و یک دست، یک پخت کامل داشته باشد.

فر دمکن دارای ابعاد متفاوتی بوده که با نیاز و سلیقه مشتری قابل تغییر است. جنس بدنه دمکن تماما استیل به ضخامت ۰/۸ میلیمتر و جداره داخل باورق گالوانیزه به ضخامت ۱ میلیمتر ساخته شده که بین آنها با پشم شیشه یا سنگ عایق بندی گردیده است ، فر دمکن یک وسیله مناسب برای آشپزخانه رستوران و کیترینگ بوده و در سریع ترین زمان ممکن برنج مورد نیاز شما را آماده می نماید.

فر دمکن بزرگ یک وسیله کاملا بهداشتی جهت دم کردن انواع برنج است ، اسکلت دستگاه ساخته شده از پروفیل ۴۰*۴۰ آهنی  بوده و جداره خارجی ساخته شده از ورق استنلس استیل ، جداره داخلی ساخته شده از ورق گالوانیزه و عایق بندی شده با پشم شیشه یا سنگ است که مانع از هدر رفت انرژی می شود.

این فر به صورت ثابت بوده دارای 2 عدد شیر تنظیم گاز جهت تنظیم نمودن شعله های فر است که میتوانید به وسیله این شیر ها حرارت درون محفظه فر را تنظیم نمایید تا یک برنج بسیار با کیفیت درون این دستگاه دم نمایید. فر دمکن دارای 2 درب بوده که به صورت کامل باز شده و دیگ برنج به صورت یک جا درون محفظه قرار میگیرد ، این دستگاه به صورت اصولی و استاندارد عایق کاری شده و  هیچ نوع اتلاف انرژی در آن وجود ندارد.

از دستگاه فر دمکن بزرگ میتوان جهت پخت ته چین ، برشته نمودن مرغ و بره ، پخت انواع غذاهای فرپز استفاده کرد و همچنین مخصوص دم کردن برنج در ظرفیت های ۱۰ من ، ۱۲ من و ۱۵ من است ، این دستگاه معمولا در آشپزخانه های صنعتی ، رستوران ، تالار پذیرایی و کترینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد .

دستگاه فر دمکن بزرگ با ظرفیت های زیر قابل ارائه است:

  1. ظرفیت ۱۰ من در ابعاد : ۱۰۰ در ۱۰۰ در ۱۱۰ سانتیمتر
  2. ظرفیت ۱۲ من در ابعاد : ۱۰۵ در ۱۰۵ در ۱۱۰ سانتیمتر
  3. ظرفیت ۱۵ من در ابعاد : ۱۱۵ در ۱۱۵ در ۱۱۰ سانتیمتر

 فر دمکن بزرگ

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (4 امتیاز)