یخچال ویترینی کوچک نگهداری عطر برند نارسیس

یخچال  وسیله ای است که از یک سردکننده به همراه عایق حرارتی و انتقال گرما از داخل این محفظه به بیرون تشکیل می‌شود. از یخچال ها برای خنک نگه داشتن مواد غذایی،و تازه نگه داشتن داروها ، مواد فاسد شدنی و … استفاده می‌شود. یکی از استفاده های یخچال ، نگهداری از عطر است که شاید برای شما هم جالب باشد ولی نگهداری عطر در یخچال با دمای مناسب باعث شده تا بو و کیفیت عطر در درجه بالایی باقی بماند و کیفیت خود را از دست ندهد.

نگهداری مناسب عطربا قرار دادن عطر درون یخچال

در واقع یکی از عواملی که باعث کاهش عمر عطر می شود و شما را در نگهداری بهترین عطرها دچار مشکل می کند، در معرض قرار گرفتن عطر جلوی نور خوشید است، سعی کنید عطر را در مکانی مناسب و به دور از تابش مستقیم نور خورشید قرار دهید. همچنین شما می توانید از یخچال برای نگهداری عطر استفاده نمایید . فقط این نکته قابل ذکر است که اگر دمای یخچال شما خیلی سرد  باشد و دارای برودت زیادی باشد اصلا مکان مناسبی برای نگه داری عطر نیست ، باید دمای آن را در دمای متعادلی قرار دهید تا بهترین گزینه برای نگهداری عطر باشد.

ما دست شما را باز گذاشته ایم تا شما بتوانید به راحتی دمای درون یخچال خود را تعیین نماید. با استفاده از ترموستات دیجیتال تعبیه شده درون یخچال ویترینی شما می توانید دمای محیط درون یخچال را به دمای ایده عالی برسانید و عطر های خود را درون این دما نگه داری کنید تا کیفیت عطر به خوبی حفظ شود. این دستگاه که تماما از جنس استیل طراحی شده دارای چرخ هایی در قسمت زیرین است تا شما به سادگی بتوانید این یخچال را جا به جا نموده و به صورت تک نفره آن را جا به جا نمایید، همچنین درب این محصول به صورت لولایی طراحی شده تا شما به تمام فضای درون این یخچال ویترینی دسترسی داشته باشید.

قیمت خرید یخچال ویترینی کوچک نگهداری عطر

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

Rate this post