اجاق کباب پز دو کاره پایه دار خانگی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در کنار کباب کردن ، پلوی خود را نیز پخت نمایید، اجاق کباب پز و پلو پز یک وسیله بسیار مناسب برای منزل و ویلا ی شما خواهد بود که با بدنه استیل و پایه های پروفیل آهن 40 * 40 و رویه کباب پز و پلوپز  چدنی .
این دستگاه در ابعاد مختلفی خدمت مشتریان عزیز ارائه میشود که در زیر به شرح آن پرداخته خواهد شد:

کباب پز اجاق دار ۹۰ سانت پایه دار :
کباب پز پلوپز دار استیل ۷۰ سانتی که ۷ عدد شبکه چدن بر روی شعله های آتش دارد که مخصوص کباب کردن است ، ابعاد پلوپز ۲۰*۲۰ سانتی و ابعاد داخلی کباب پز۴۰*۳۰ سانتیمتر و همچنین طول شبكه هاي چدني ۳۰ سانتی متر است.
این دستگاه دارای دو عدد شیر گازی استاندارد که یکی برای اجاق و دیگری برای کباب پز استفاده میشود. اسکلت کباب پر از قوطی پروفیل۴۰*۴۰ و قاب و فرم بدنه از استیل نگیر براق استفاده شده و همچنین دارای شیر کنترل استاندارد است.  ۶ عدد شبکه چدن روی شعله ها قرار میگیرد تا حرارت به صورت غیر مستقیم به کباب ها برسد تا باعث پخت هرچه بهتر انها شود و دارای سینی زیرین از ورق گالوانيزه جهت جمع آوری روغن و ضایعات کباب است. این دستگاه قابلیت استفاده با گاز شهری و يا گاز کپسولی فشارقوي را داراست.

کباب پز دوکاره

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (4 امتیاز)
ابعاد70 سانتیمتر 20 سانتیمتر
جنس بدنهاستیل
گارانتی1 سال
خدمات پس از فروش10 سال