کباب پز گازی خانگی استیل 7 شعله چدنی

 

کباب پز گازی خانگی استیل 7 شعله چدنی یک وسیله بسیار مناسب برای  استفاده در آپارتمان و ویلا جهت پخت انواع کباب کوبیده جوجه کباب برگ چنجه جگر  و … ، به دلیل کوچک بودن حمل آن بسیار ساده بوده . جنس بدنه دستگاه از استیل است و رویه ها از چدن که بر سر شعله های گاز قرار میگیرد، دستگاه کباب پز 7 شعله دارای سینی چربی گیر و ولوم های تنظیم حرارت گاز جهت تنظیم شعله های آتش است . این دستگاه  در ابعاد طول ۵۱ ، عرض ۵۰ ، ارتفاع ۳۲ سانتیمتر عرضه می گردد، این دستگاه شامل 7 شعله آتش بوده که بر روی هر کدام سنگ هایی از جنس چدن قرار گرفته تا حرارت را به صورت غیر مستقیم و کامل به تمام محفظه ارسال کند تا کباب ها به صورت یکنواخت کباب شوند همچنین شما میتوانید به وسیله ولوم های تنظیم حرارت، حرارت دستگاه را به صورت دلخواه تعیین نمایید .
استفاده از استیل با کیفیت علاوه بر ظاهری زیبا باعث راحت تر تمیز شدن بدنه کباب پز بعد از استفاده از آن می شود.
در قسمت زیرین سینی متحرکی از جنس استیل جهت گرفتن روغن اضافه تعبیه شده که علاوه بر جمع آوری اشک کباب امکان افزودن آب و پخت کبابی نرم را فرآهم می آورد همچنین میتوان آب را درون سینی ریخته تا از دود کردن کباب ممانعت به عمل آید.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (3 امتیاز)
ابعادطول ۵۱ ، عرض ۵۰ ، ارتفاع ۳۲ سانتیمتر
جنس بدنهاستیل
گارانتی1 سال
خدمات پس از فروش10 سال