کباب پز خانگی 9 شعله گازی با درب استیل

کباب پز خانگی گازی ۹ شعله با درب استیل مناسب برای استفاده در آپارتمان و ویلا ، جهت کباب کوبیده جیگر جوجه کباب برگ چنجه و انواع کباب ها ابعاد این دستگاه به طول ۵۷ ، عرض ۵۲ و ارتفاع ۴۶ سانتیمتر، کباب پز گازی یک محصول بسیار مفید و کاربردی برای خانه ، و حتی میتوان از آن در رستوران های کوچک و غذاخوری ها نیز استفاده نمود. تمامی مواد اولیه این کباب پز از جنس استیل بوده که نظافت آن را بسیار آسان میسازد. شما عزیزان میتوانید از این کباب پز در محیط هایی نظیر آپارتمان و آشپرخانه دارای تهویه مناسب هم استفاده نمایید این دستگاه با پخش کردن یکنواخت حرارت باعث پخت یکدست و بهتر گوشت و سبزیجات می شود.

 

 

این دستگاه با استفاده از استیل در ساخت و کیفیت بالا علاوه بر ظاهری زیبا باعث تمیز شدن راحت بدنه کباب پز بعد از استفاده از آن میشود. سینی تعبیه شده در قسمت زیرین دستگاه متحرک بوده و میتوان آن را جدا کرده و تمیز نمایید.

 

در قسمت زیرین کباب پز یک سینی استیل قرار داده شده که آب و ترشحات و چربی های کباب را جمع آوری میکند، استفاده دیگری که شما عزیزان میتوانید از این سینی انجام دهید این است که درون سینی مقداری آب ریخته تا چربی های کباب درون آب ریخته تا دیگر دود به راه نیفتد.
استفاده از این دستگاه بسیار ساده  است ، فقط کافیست که شلنگ را به شیر ورودی گاز متصل کرده و کباب پز را روشن کنید تا سنگ های چدن گرم شده و حرارت یکنواختی به همه جا پخش کند تا بتوانید غذایی با کیفیت را سرو نمایید. همچنین شما میتوانید برای پخت انواع گوشت های قرمز و سفید، سیب زمینی، گوجه فرنگی، فلفل، قارچ و هر نوع خوراکی کباب کردنی دیگر از این دستگاه استفاده نمایید.

 

این دستگاه شامل یک درب از جنس استیل بوده که میتوانید آن را باز و بسته نمایید همچنین دارای 2 شیر گاز بوده که میتوانید به وسیله آن شعله های دستگاه را تنظیم نمایید.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (2 امتیاز)
ابعادطول ۵۷ ، عرض ۵۲ و ارتفاع ۴۶ سانتیمتر
جنس بدنهاستیل
گارانتی1 سال
خدمات پس از فروش10 سال