سماور صنعتی استیل برند نارسیس

سماور صنعتی گازی از جمله دستگاه هایی است که کاربرد بسیار بالایی دارد و تقریبا از این دستگاه در اکثر نقاط کشور و در اکثر ارگان های کشوری و لشکری استفاده می شود . اگر بخواهیم از مکان هایی مورد استفاده از این دستگاه نام ببریم شاید در این مقاله از حوصله خارج شود ولی به عنوان نمونه به چند مورد اشاره خواهیم نمود : پادگان ها ، اماکن دولتی ، اماکن آموزشی ، قهوه خانه ها ، دکه های بین راهی و … . این محصول به دلیل کارایی بسیار بالا محبوبیت بسیاری بین اقشار مخلف جامعه دارد به دلیل کم مصرف بودن و گازی بودن این سمار می توان در هر فضایی از آن استفاده نمود . در زمان های قدیم سماور ها را اکثراً با ورق برنجی می ساختند که همین امر باعث گران شدن دستگاه می شد و خرید آن را برای مشتری سخت می کرد. اما در چندین سال اخیر جنس به کار رفته برای طراحی و ساخت این محصول از استیل ضد زنگ 304 بوده ، که هم استحکام و دوام بالایی دارد و هم از جانب سر و کار داشتن سماور با آب ضد زنگ است که این خود نکته بسیار مهمی در ساخت این محصول به شمار می آید. مزیت های دیگری همچون کیفیت بالا طول عمر بیشتر و قیمت کمتر سبب گردیده تا این جنس سماور فروش بالایی در جامعه داشته باشد.

ظرفیت این نوع سماور ها متغیر بوده و با نیاز مشتری مخرن نیز متغیر طراحی می شود که از 10 لیتر الی 90 لیتر توانایی طراحی و تولید را دارد . همچنین نوع گاز مصرفی می تواند با درخواست مشتری به صورت گاز شهری یا کپسولی تعبیه شود. گروه صنعتی نارسیس با طراحی اصولی خود دسته هایی از جنس چوب درون این محصول تعبیه نموده تا شما عزیزان به سادگی بتوانید برای بلند کردن و جا به جایی دستگاه به سادگی این کار را انجام دهید .

برخی از ویژگی ها و مشخصات فنی دستگاه سماور صنعتی استیل:

  • دوجداره تماماً استیل.
  • از جنس استیل ٣٠۴ استنلس استیل براق ضد آب.
  • ضخامت ورق 0/6.
  • دارای دسته های چوبی.
  • قابل استفاده با گاز شهری و کپسول.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (1 امتیاز)