دستگاه فر چیپس

به طور کلی سیب زمینی یکی از پرطرفدار ترین خوردنی های جهان محسوب می شود که در تمامی سنین اععم از کودک و بزرگسال علاقه بسیاری به میل کردن آن دارند و کشورمان هم از این قضیه مستثنی نیست و مصرف سیب زمینی در انواع مدل ها به دلیل محبوبیتش بسیار بالاست چه در منزل توسط مادر سرخ شود و چه در شرکت ها به صورت چیپس های صنعتی. در چندین سال اخیر هم نوعی دیگر از چیپس در ایران رواج یافته که به آن فرچیپس گفته می شود ، یک عدد سیب زمینی به صورت کامل به شکل فنری برش داده می شود و درون روغن به صورت کاملا پخته و سرخ شده  ه همراه ادویه های گونانگون که طعم های بسیار متفاوتی دارد می توان سرو نمود . اما لازمه درست کردن و شکل دادن سیب زمینی به صورت فنری دستگاه برش آن است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. این محصول یک ابزار بسیار کارآمد و فوق العاده برای برش دقیق و سریع سیب زمینی به شکل فنری است . شما می توانید سیب زمینی را درون دستگاه بین میخ ها قرار داده و به وسیله دسته اهرم را بچرخانید تا سیب زمینی به سمت جلو حرکت کرده و به شکل فنری برش خورده شود . شما به وسیله این محصول می توانید محصولات دیگری غیر از سیب زمینی همچون  خیار، کدو، هویج های قطور را به صورت فنری برش دهید و به همان شکل فنری سرخ کنید و یا از آن تزئین تزیین سفره  استفاده نمایید .

دستگاه فرچیپس دستی قابل استفاده در رستوران ها، فست فودها، کافی شاپ ها ، دکه های کنار خیابانی و… است ، همچنین شما برای مصارف خانگی نیز می توانید از این محصول پر کاربرد استفاده نمایید. چیپس های صنعتی به دلیل تولید به شکل انبوه و مواد اولیه ناماسب  و روغن های چندین بار مصرف بسیار مضر بوده ، ولی شما می توانید با استفاده از این دستگاه در هر زمانی که نیاز داشتید یک چیپس خانگی تهیه و نوش جان کنید.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

Rate this post