یخچال ایستاده تک درب تمام مشکی برند نارسیس

یخچال ایستاده نارسیس با رنگ تماما مشکی و دارای یک درب به عرض 65 سانتی متر خدمت شما سروران گرامی در سراسر کشورمان ایران عزیز ارائه می شود. در این محصول از قطعات و وسایل با کیفیت و با دوام بالا استفاده شده که دارای طول عمر بسیار بالا و درصد معیوب شدن بسیار پایین است. شما می توانید از این محصول در رستوران ها ، فست فودی ها ، ساندویچی ها ، بوفه مدارس ، هتل ها ، اغذیه فروشی ها و … استفاده نمایید . از یخچال ایستاده به منظور نگه داری انواع نوشیدنی به مانند دوغ ، آب معدنی ، نوشابه ، آبمیوه و …  استفاده می شود ، برند مورد استفاده در این یخچال یک برند TOP به نام نارسیس است . همچنین دستگاه یخچال ایستاده دارای موتوری قدرتمند است که هوای درون یخچال را به صورت یکنواخت در سرتا سر دستگاه پخش می کند که این کار باعث خنک شدن کل محیط درون یخچال می شود .

این یخچال با ظاهری بسیار مناسب و شکیل جلوه ای ویژه به محل کسب و کار شما می بخشد ، دارای بدنه ای با کیفیت بسیار بالا است ورق های استفاده شده در ساخت این محصول از ورق های استیل ضد زنگ بوده که این امر موجب بالا رفتن کیفیت  و دوام و استحکام دستگاه می شود. یخچال ایستاده تک درب تمام مشکی برند نارسیس به دلیل فضای محدودی که اشغال می کند یک محصول بسیار محبوب نزد مشتریان است.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

1/5 - (1 امتیاز)