دستگاه ذرت مکزیکی کوچک پیشخوان دار

دستگاه ذرت مکزیکی کوچک پیشخوان دار یک وسیله عالی و پر کاربرد است. امروزه سلیقه ها و نوع خورد و خوراک جوانان و مردم جامعه تغییر کرده و بیشتر به اغذیه فست فودی و انواع دیگر خوراکی ها روی آورده اند یکی از انواع این خوراکی ها ذرت مکزیکی است که می توان آن را انواع طعم های مختلف میل کرد . دستگاه بخارپز ذرت مکزیکی در دو نوع گازی برقی و تک منظوره گازی تمام استیل با کیفیت بسیار بالا و بادوام ارائه می شود. بنا به درخواست و سلیقه مشتریان عزیز استیکر جلو دستگاه  سفارشی نصب می گرددو همچنین ابعاد دستگاه با توجه به نیاز مشتری متغیر بوده و کاملا سفارشی ساخته می شود. دستگاه ذرت مکزیکی کوچک پیشخوان دار دارای بدنه استیل و میز است. این محصول در قسمت پیشخوان خود دارای مکانهایی جهت نگه داری ادویه ها است که یک دستگاه بسیار مناسب مناسب جهت راه اندازی یک فست فود خیابانی بوده و همچنین می توانید این محصول را در مقابل مغازه خود قرار داده و به فروش و تهیه ذرت مکزیکی بپردازید.

این دستگاه برای بخار پز کردن ذرت ،قارچ ، پنیر و … یک وسیله کاملا مناسب است و همچنین با استفاده از این محصول کوچک می توان انواع غذاهای تفننی مانند ذرت مکزیکی ، اسپاگتی و … را تهیه کرد . دستگاه ذرت مکزیکی کوچک پیشخوان دار یک محصول بسیار کار آمد بوده که با ابعادی مناسب و سفارشی قابل ارائه برای مشتریان عزیز است. این دستگاه با ظاهری بسیار زیبا و مناسب با استفاده از استیکرهای دلخواه مشتری نمایی جالب خدمت مشتریان ارائه می کند، شما می توانید به راحتی از این دستگاه در اماکن مختلف و علی الخصوص اماکنی با فضای محدود نیز استفاده نمایید. این دستگاه یک شیر ورودی گاز دارد که با استفاده از آن می توان  مراحل پخت را انجام داد پوشش این دستگاه از استیل بوده و دارای یک درب به صورت کاملا استاندارد است که از بالا برداشته شده و می توان به راحتی از آن استفاده نمود در قسمت بالایی از شیشه های سیکوریت که ضخامت و استحکام بالایی دارند استفاده شده و همچنین نیز از چرخهایی در قسمت زیرین دستگاه جهت حمل آسان استفاده شده است.

ذرت مکزیکی پیشخوان دار

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (2 امتیاز)