یخچال ایستاده پرده هوا 2 متری

در وهله اول شاید برای شما اسم پرده هوا کمی نا آشنا به نظر برسد از همین رو کمی درباره این تکنولوژی با شما سخن می گوییم.

معرفی تکنولوژی پرده هوا

پرده هوا یک دستگاه وزش محور است که یک مانع هوای نامرئی روی درگاه ایجاد میکند تا بدون محدود سازی افراد یا دستگاه ها به صورت موثر دو محیط مختلف را جداسازی کند. ذخیره سازی انرژی صفحه ی هوا، هزینه های گرم سازی و سرد سازی را تا بالای ۸۰ درصد کاهش می دهد پس این دستگاه یک وسیله بسیار بهینه و کارآمد بوده و همچنین در کم کردن هزینه های شما بسیار کمک میکند در حالی که هوای داخل را نگه میدارد .  برخی از ویژگی های این تکنولوژی این  است که اتمسفر محیط را از آفت و حشرات، گرد و غبار ،ذرات معلق، آلودگی، عطر و بوها تمیز نگه میدارد و جریان و ورود و خروج هوای گرم و سرد را متوقف میکند.

پرده هوا دو کار انجام میدهد:

  1. عایق میکند، و همه ی ما قدرت عایق هوا را میشناسیم. لایه ای از هوای به دام افتاده بین پنجره های دو تکه که از گرما در مقابل حرکت در عرض محیط را محافظت میکند.
  2. پرده هوا به عنوان پشتیبان درون یک در میتواند به عنوان یک دام برای نفوذ هوای بیرون از جایی باشد که از آن می آید.

حال معرفی دستگاه یخچال ایستاده پرده هوا 2 متری:

این دستگاه یک وسیله بسیار عالی جهت استفاده در فروشگاه های زنجیره ای فروشگاه های بزرگ هایپر مارکت ها و … است . جنس بدنه دستگاه از استیل بوده و ظاهری زیبا خدمت شما ارائه میکند یکی از فواید استیل بودن بدنه خارجی راحتی و سهل بودن امر نظافت دستگاه است . یخچال پرده هوا دارای طول 2 متر بوده و از متریال بسیار با کیفیت ساخته شده که عمر و همچنین دوام دستگاه را بسیار بالا میبرد ، موتور به کار رفته درون دستگاه از بهترین و عالیترین اجناس روز بازار بوده زیرا رضایت مشتری در اولویت ما قرار دارد . یخچال پرده هوا با عمق مناسبی که دارد میتوان جهت چیدن و نگه داری انواع محصولات لبنی، پروتئینی، انواع سُس ها و …  استفاده نمود. با نورپردازی عالی که این دستگاه دارد یک حس آرامش خاصی در هنگاه خرید به مشتری القا میکند .همچنین این دستگاه در ابعاد مختلف قابل ساخت است .

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (1 امتیاز)