یخچال ایستاده 2 طرف شیشه 180 سانت

شاید یکی از تجهیزاتی که بیشترین کاربرد را در بین تمامی مشاغل داشته باشد یخچال ایستاده است. این محصول با کارایی بالا و همچنین نمای شیشه ای دستگاه مورد استفاده در انواع سوپر مارکت ها ، هایپر مارکت ها ، فروشگاه های زنجیره ای ، کبابی ها ، قصابی ها ، شیرینی فروشی ها ، فست فود ها ، فروشگاه محصولات لبنی ،فروشگاه پروتئینی، نوشیدنی ، آبمیوه فروشی ها و… است که تنوع استفاده از این محصول بسیار محبوب را نشان می دهد. این یخچال به علت ویترینی که دارد نمای زیبایی به محل کار شما بخشیده و اجناس را به صورت هر چه بهتر و شکیل تر در معرض دید مشتریان قرار می دهد.

معمولا ارتفاع برای این نوع یخچال از بین 1.5 الی 2 متر متغیر است اما می توان درابعاد دلخواه آن ها را طراحی و تولید کرد که این طراحی و تولید به سفارش و سلیقه مشتری متغیر است. تعداد درب های یخچال را معمولا برحسب نیاز و کاربری و کاربرد آن تعیین می کنند. درب های یخچال به 2 صورت لولایی (باز و بسته) و همچنین به صورت کشویی قابل طراحی است که معمولا بستگی به نیاز مشتری دارد اگر فضای محدود داشته باشد به صورت کشویی و اگر محدودیتی در فضا نداشته باشد به صورت لولایی طراحی می شود اما به صورت پیشفرض به صورت باز و بسته طراحی می شود. معمولا سوپر مارکت ها و قصابی های بزرگ ترجیح میدهند که تعداد درب ها بیشتر کار شود تا دسترسی به محصولات داخل یخچال راحت تر باشد. اما مثلا در قصابی شاید دو درب هم کافی باشد. در شکل زیر نمونه ای از یخچال ایستاده با 6 درب را مشاهده می نمائید که در قسمت زیرین خود یک انبار جهت نگه داری دیگر محصولات مازاد را دارد ، به علت به کار گرفتن سیستم گردش یکنواخت هوا،دمای هوا در تمامی نقاط این دستگاه یکسان بوده و تازگی اجناس داخل آن را تضمین می کند .بدنه این یخچال از ورقه های استیل مقاوم ساخته شده و به راحتی نظافت است. همچنین بدنه این محصول کاملا عایق بوده .

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

Rate this post