یخچال ایستاده مغازه 80 سانتی

یخچال صنعتی عمدتاً برای استفاده در آشپزخانه های صنعتی ، کافی شاپ ها، هتل ها، رستوران ها ، سوپر مارکت ها ، فروشگاه های بزرگ ، هایپر مارکت ها ، فست فود ها و … توسعه یافته اند. یکی از محصولات این یخچال های صنعتی ، یخچال ایستاده مغازه 80 سانتی است که شادابی مواد غذایی را حفظ کرده و مواد غذایی را مدت زمان طولانی تر سالم نگه می دارد. یخچال ایستاده مغازه 80 سانتی با توجه به نیاز مشتری در ابعاد مختلف قابل طراحی و تولید است. در واقع یخچال ایستاده مغازه 80 سانتی هوای گرم را به بیرون از محیط نگهداری مواد غذایی منتقل می کند و از این طریق دمای درون یخچال را پایین نگه می دارد . اکثر یخچال ها به صورت کاملا دقیق و مهندسی شده ای طراحی و تولید می شوند ، به دلیل این که در یک سوپرمارکت به دستگاه های بزرگ تر و قدرتمندتری نیاز است تا بتواند سرمایش لازم برای حجم زیادی از مواد خوراکی را که زود فاسد می شوند را فراهم کند و دلیل دیگر باز و بسته شدن  درب ها به کرات بوده که این امر موجب بیرون رفتن سرمای درون یخچال می شود پس از کمپرسور ها و موتور هایی با کیفیت و قدرت بالا در این محصول استفاده می شود.

برخی از ویژگی های یخچال ایستاده مغازه 80 سانتی:

  • بدنه استیل خشدار.
  • نما استیل طلایی.
  • موتور دانفوس.
  • قابلیت ساخت در ابعاد سفارشی.
  • دارای 4 عدد چرخ برای جا به جایی ساده.
  • استفاده از شیشه سیکوریت.
  • ترموستات دیجیتال.

این مدل از یخچال گنجایش مفید و بهینه ۲۱۵ لیتری را داراست . یخچال ایستاده مغازه 80 سانتی برای حفظ و نگهداری و همچنین اطمینان از سلامت مواد غذایی از سیستم توزیع هوای یکسان بهره می برد. این سیستم باعث می شود تا هوا در تمام نقاط یخچال جریان داشته باشد و حرارت به صورت یکسان در یخچال پخش شود. شیشه به کار رفته در یخچال از جنس شیشه سکوریت بوده که وجود آن سبب می شود تا اتلاف و هدر رفت انرژی و حرارت به کمترین حد خود برسد و همچنین از خطرات ناشی از خرد شدن شیشه جلوگیری کند.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

Rate this post