دستگاه گوجه صاف کن

یکی از تجهیزاتی  که در تمام فصول از آن استفاده زیادی می شود دستگاه گوجه صاف کن است شاید برای شما هم جالب به نظر برسد که این دستگاه را بشناسید پس در ادامه با ما همراه باشید تا این دستگاه را به شما معرفی نماییم.

دستگاه گوجه صاف کن یکی از انواع دستگاه هایی است که می توان با آن آب گوجه را گرفته، بدون پوست و تخم های آن. می توان با فراورده این دستگاه ربی تهیه نمود که دیگر کپک نزند، به دلیل آنکه تخم‌های گوجه دیگر درون آن نیستند و یکی از عوامل کپک زدن رب ها تخم هایی است که درون آن قرار می گیرد. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که با زدن ضربه های متوالی به گوجه آب گوجه را گرفته و پوست آن را جدا نموده و همچنین تخم های آن را نیز جدا می کند و گوشت گوجه را برای پروسه تولید فراورده گوجه آماده می کند. سپس گوشت گوجه وارد مرحله بعد شده و به صورت یک فراورده کامل در اختیار شما قرار می گیرد این دستگاه که از پوشش استیل استنلس نگیر با ضخامت ۸ میلیمتر برگرفته شده با تجهیزات و مواد اولیه بسیار با کیفیت طراحی و تولید می شوند در قسمت زیرین این محصول چرخ های برای جابجایی تعبیه شده تا شما به سادگی می توانید آن را جابجا نموده در قسمت بالای این محصول نیز ظرفی با عمقی مناسب در نظر گرفته شده تا شما بتوانید گوجه های خود را درون آن ریخته و به درون دستگاه هدایت نماید در قسمت کناره دستگاه نیز پروفیلی پلاستیکی در نظر گرفته شده تا محتویات تخلیه شده درون گوجه به بیرون هدایت می شود و یک فراورده ربی با کیفیت از خروجی دستگاه، جوی ناودانی شکل بیرون می آید و شما می توانید آن را نگه داری نمایید  یک دکمه کلیدی شکلی برای قطع و وصل نمودن جریان برق در این محصول تعبیه شده که شما می توانید با چرخاندن وگذاشتن در حالت 1 دستگاه را روشن و با گذاشتن نشانگر بر روی شماره 0 آن را نیز خاموش نمایید.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.
5/5 - (1 امتیاز)