منقل کباب پز صنعتی دهنه 40 سانتی ذغالی فن دار

شاید هنوز برای بعضی از افراد جامعه خوردن کباب بر روی آتش ذغال طعم و مزه خاص دیگری دارد و یک حس نوستالژیک به آنان دست می یابد.  منقل کباب پز یه دستگاه بسیار مناسب برای این افراد است. منقل کباب پز صنعتی دهنه 40 سانتی ذغالی فن دار با اسکلت پروفیل آهنی و بدنه استیل، روی صفحه چدنی کف منقل  ذغال ها برای آتش قرار خواهند گرفت به همراه فن دمنده قوی در پایین دستگاه که به بهتر شعله ورتر شدن آتش کمک بسیار بالایی میکند . این دستگاه شامل یک سینی جمع آوری خاکستر است که می توان خاکستر ذغال را به سمت سینی مخصوص هدایت نمایید .
منقل کباب پز صنعتی دهنه 40 سانتی ذغالی فن دار با دهنه ۴۰ و ابعاد: ۹۰×۵۰×۱۲۰  سانتیمتر با اسکلت تماما پروفیل آهنی ۴۰×۴۰ ارائه میشود.
قسمت بالایی کباب پز با ورق استیل پوشانده شده و زغال ها برروی صفحه چدنی مقاوم که در کف کباب پز قرار داده شده گداخته میشوند که این گداختگی به وسیله یک فن دمنده بسیار قوی که در قسمت زیرین منقل قرار دارد انجام می پذیرد و کلیه خاکستر حاصل از کار توسط شیار های ایجاد شده در صفحه چدنی به سینی مخصوص هدایت ریخته می شود. یک باکس مخصوص نگه داری ذغال  شما در پایین دستگاه درنظر گرفته شده  تا دسترسسی شما آسان  و ساده باشد. منقل زغالی در انواع و ابعاد مختلف قابل طراحی و ساخت است.

ارائه دستگاه به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

4.5/5 - (2 امتیاز)
ابعاد۹۰×۵۰×۱۲۰  سانتیمتر
جنس بدنهاسکلت آهن و بدنه استیل
گارانتی1 سال
خدمات پس از فروش10 سال