دستگاه فر دیزی پز چهار سنگ

فر دیزی‌پز چهارسنگ با جنس چدن، مناسب برای استفاده در قهوه‌خانه، رستوران‌های صنعتی و رستوران‌های سنتی جهت طبح آبگوشت و دیزی: دارای چهار شعله برنر و ورودی چهارگانه شیر گاز، جنس بدنه تمام استیل است.

فر دیزی پز با ابعادی در طول ۱۵۰ سانتیمتر و  عرض ۸۰ سانتیمتر و ارتفاع ۸۷ سانتیمتر است، که دارای ظرفیت ۱۲۰ ظرف طبخ آبگوشت برای آشپزخانه‌های سنتی و رستوران‌ها، دیزی سرا و کبابی است.

دستگاه‌های پخت دیزی یک فرم ایده آل به صورت مکعب مستطیل با بدنه‌ای تمام استیل و  دوجداره با عایق پشم شیشه و جدار داخلی گالوانیزه است، همچنین جنس کف فر از چدن با کیفیت پوشیده شده است که شعله های چهار گانه در زیر این کف چدنی برای گرم نمودن تعبیه شده اند.

اسکلت و چارچوب داخلی دستگاه تماماً از پروفیل آهن بوده، دوجداره با عایق پشم شیشه که دارای 2 درب‌ کشویی در قسمت فوقانی نیز است، جداره داخلی دستگاه پوشده شده با ورق گالوانیزه یک میل و برای جداره بیرونی نیز از ورق استیل ۰/۸ خشدار استفاده شده است.

فر دیزی پز

امکانات فر دیزی پز :

بدنه تمام استیل و چرخ دار گردان

بدنه تمام گالوانیزه و چرخ ثابت

در بیشتر رستوران‌های سنتی و قوه‌ خانه‌ها دیزی یکی از غذاهای مورد علاقه مشتریاناست که برای طبخ آن مستلزم به استفاده از دستگاه های مخصوص آن است.

یکی از محصولات تجهیزات آشپزخانه های صنعتی فر دیزی پز بوده که مناسب برای انواع رستوران های سنتی و صنعتی و قوه خانه ها است که  میتوان این محصولات را بدون واسطه با قیمت درب کارخانه به مصرف کنندگان و مشتریان عزیز تحویل داد.

فر دیزی پز  دارای دو درب با کفی از آلیاژ چدن و شعله استیل که از ۴ سنگ ساخته شده و محصولی  بسیار مناسب و با کیفیت و با استحکام بالا برای رستوران شما خواهد بود. در بدنه داخلی دستگاه از ورق گالولنیزه ۱میل و عایق پشم شیشه فشرده استفاده شده است. همچنین دارای شیر استاندارد فشارقوی بوده و درب این محصول ریلی بوده در جهت سهل و سرعت بیشتر در هنگام کار تعبیه شده است.
نام صنعتی دستگاه فر مخصوص دیزی سنگی، دستگاه فر دیزی پز چهار سنگ است. این دستگاه را شما اغلب در رستوران های سنتی با اصالت می توانید مشاهده نمایید و یکی از شهر های پر طرفدار این دستگاه شهر های ترک نشیشن هستند چرا که درخواست مردم برای این غذا اغلب در آن شهر ها بیشتر از باقی شهر هاست. این دستگاه به نحوی ساخته شده که می تواند عمری طولانی در آشپزخانه صنعتی یا رستوران شما داشته باشد.

دستگاه دیزی سنگی پز:

اسکلت داخلی دستگاه تماماً پروفیل آهن بوده و دارای ۴ شیر ورودی گاز و ۴ شعله برنر از جنس استیل بوده که دارای ظرفیت ۱۲۰ سنگ دیزی بصورت همزمان است
جداره داخلی دستگاه ورق یک میل گالوانیزه و بیرون فر از ورق ۰/۸ استیل خشدار ساخته شده است. عایق بندی شده با پشم شیشه ، دارای دو درب کشویی درقسمت فوقانی فر است .درکوب های قرار داده شده روی فر به طبخ سریعتر غذای شما کمک بسیار بالایی می کنند این دستگاه توسط دو بخش گرما و آتش را به غذا شما می فرستد.

امکانات تعبیه شده در دستگاه مطابق با نیاز مشتریان و هزینه بسیار مطلوب بوده، همراه با یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش برای جلب رضایت و اطمینان و اعتماد مشتریان عزیز.

 

5/5 - (1 امتیاز)
ابعادطول ۱۵۰ سانتیمتر عرض ۸۰ سانتیمتر ارتفاع ۸۷ سانتیمتر
جنس بدنهبدنه داخلی گالوانیزه بدنه بیرونی استیل خشدار
گارانتی1 سال
خدمات پس از فروش10 سال