فر دیزی سنگی پز تک شیر صفحه چدن 32 عددی

 

دستگاه فر دیزی پز دو جداره مناسب برای  پخت آبگوشت و گوشت کوبیده در انواع رستوران ها دیزی سرا ها و قهوه خانه های سنتی و سفره خانه ها. جنس بدنه استیل با پایه های آهنی بسیار مقاوم  و دارای کف سنگ چدن نشکن ده میل به همراه عایق پشم سنگ و پشم شیشه و گالوانیزه که دارای یک شیر ورودی گاز و برنر خطی  در قسمت زیر سنگ چدنی با کیفیت عالی ارائه می گردد.

طول ۹۰ سانتیمتر، عرض ۵۵ سانتیمتر، ارتفاع ۹۰ سانتیمتر

دستگاه فر دیزی پز با پروفیل های شاسی از نوع شاسی ۴۰*۴۰ سانتیمتر ساخته شده است.

با توجه به طراحی مناسب  و عایق بندی اصولی و صحیح با استفاده از متریال های با کیفیت از هدر رفتن گرما و حرارت جلوگیری شده و با حفظ حداکثری دما درون دستگاه غذای شما را سریعتر و با کیفیت تر طبخ می کند.

فر دیزی پز

 

از دستگاه فر دیزی پز جهت طبخ دیزی سنگی (آبگوشت) که یکی از غذاهای بسیار لذیذ و محبوب ایرانی استاستفاده می گردد همچنین میتوان از این دستگاه جهت پخت ته چین و  گرم کن نیز استفاده نمود .
این وسیله بسیار کارامد بوده  در تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. دارای شیر کیتز فشار قوی با بدنه ای عایق بندی شده با پشم سنگ ، بدنه داخلی ورق گالوانیزه ضخیم و بدنه بیرونی استیل ۰.۶ میل ، ۰.۸ میل در آلیاژ های ۳۰۴ ضد زنگ و ۴۳۰ بگیر ودارای شنگ چدن در کف فر است همچنین قابلیت گذاشتن چرخ جهت حمل آسان را نیز دارد.

 

ساخت فر دیزی پز

فر دیزی پز

فر دیزی پز ۳۲ عددی تک درب بوده به کفی  از جنس چدن نشکن به همراه شعله استیل و تک سنگ دارای شیر استاندارد فشار قوی برای داشتن شعله های گرم این دستگاه دو جداره بوده و با عایق بدنه پشم شیشه فشرده عایق بندی شده است جنس بدنه داخلی نیز گالوانیزه و به ضخامت 1 میل بوده است و بدنه بیرونی  با سلیقه مشتریان عزیز از انواع استیل ساخته شده می شود.

 

این دستگاه به صورت دو جداره ساخته می شود.
جداره بیرونی از ورق استیل  و جداره داخلی فر از ورق گالوانیزه ساخته می شود.
پایه های به کار رفته در فر از پروفیل استیل و یا آهنی است.
در قسمت تحتانی فر دیزی پز روی شعله صفحه ی چدنی ضخیم قرار گرفته است تا گرما را به صورت غیر مستقیم در داخل فر پخش شود و تمام فضای داخل فر را گرم نماید و در قسمت بالایی از درب های کشویی استیل استفاده شده است.
فر دیزی پز بر اساس سلایق و سفارشات مشتریان در ظرفیت های بیشتر قابل ساخت است.
ارائه دستگاه دیزی پز به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (3 امتیاز)
ابعادطول ۹۰ سانتیمتر، عرض ۵۵ سانتیمتر، ارتفاع ۹۰ سانتیمتر
جنس بدنهبدنه داخلی گالوانیزه بدنه بیرونی استیل
گارانتی1 سال
خدمات پس از فروش10 سال