فر دیزی پز پایه آهنی 32 عددی

 

فر دیزی پز استیل با پایه های آهنی با ظرفیت طبخ 32 ظرف سفالی.  فر دیزی پز مورد استفاده در رستوران ها ، قهوه خانه ها و سفره خانه ها .
جنس بدنه دستگاه از استیل ضد زنگ و رنگ نقره ای بوده است، فر دیزی پز دارای دو درب کشویی کاملا استاندارد بوده که به هر دو سمت باز و بسته می شوند و می توانید به آسانی داخل دستگاه ظرف دیزی ها را جهت پخت قرار دهید.
ورق استیل مات ضد خش و ضد زنگ، جداره های دستگاه  کاملا به وسیله پشم شیشه عایق بندی شده که موجب جلوگیری از حرارت و گرما در فضای بیرون فر است.
درون فر نیز از چدن مخصوص و شعله بلالی استفاده شده است، دستگاه دیزی پز در دو مدل استاندارد ۵۰ عددی و ۱۰۰ عددی تولید می شود ولی متناسب با ظرفیت پخت قابل تغبیر است.

مشخصات دستگاه به شرح زیر قرار داده شده است:

استیل ضد زنگ، عایق شده با پشم شیشه، کفی چدنی، شعله بلالی، باز و بسته شدن دو جهته درب دستگاه، ظرفیت ۵۰ و  ۱۰۰ عددی و حتی ظرفیت سفارشی
دستگاه فر دیزی پز جهت طبخ دیزی سنگی غذای لذیذ و محبوب ایرانی در تجهیزات رستوران ها ، سفره خانه های سنتی و قوه خانه ها و همچنین برای پخت انواع ته چین و به عنوان گرمخانه می تواند استفاده شود.
دستگاه فر دیزی پز در ظرفیت های ۳۲ عددی ، ۴۶ عددی ، ۶۴ عددی و ۹۶ عددی و در دو مدل معمولی و سفارشی ، شیر کیتز ژاپن فشار قوی و بدنه عایق بندی شده با پشم سنگبه همراه درب کشویی که قابلیت گذاشتن چرخ جهت حمل آسان است ارائه میگردد.
بدنه استیل ۰.۶ میل ، ۰.۸ میل در آلیاژ های ۳۰۴ ضد زنگ و ۴۳۰ بگیر و بدنه داخلی ورق گالوانیزه ضخیم که دارای سنگ چدن در کف فر است.

 

 

فروش انواع فرهای دیزی پز

دیزی پز از تجهیزات پخت رستوران است و برای پخت دیزی از آن استفاده می شود.
فر دیزی پز موجود در طرح ها و مدل های مختلف ساخته می شود. فر دیزی پز در ظرفیت های مختلف موجود است که بر اساس نیاز مشتری تحویل داده می شود. دستگاه های فر دیزی پز در ظرفیت های 32 عددی ، ۴۰ عددی و همچنین 64 عددی تولید می شوند. درب دستگاه از جنس استیل بوده که به صورت کشویی باز و بسته می شود.
جنس رویه فر دیزی پز از استیل بوده که نما و ظاهری زیبا به دستگاه می دهد، درون دستگاه نیز از سنگ های چدنی است که دیزی ها بر روی آن ها قرار گرفته که به وسیله شعله هایی که در زیر فر قرار دارد با حرارت غیر مستقیم پخته می شود.

ارائه دستگاه دیزی پز به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (2 امتیاز)