دستگاه فر دیزی پز تک سنگ

 

دستگاه فر دیزی پز تک سنگ با کفی چدنی و شعله برنر خطی جهت پخش شعله، این دستگاه ظرفیت 32 عدد ظرف سفالی را دارد. این دستگاه به صورت پایه استیل و تک شیر با ابعاد: طول ۹۰ و عرض ۵۵ و ارتفاع ۹۰ سانتیمتر است
دیزی پزها ابعاد مختلفی دارد  ظرفیت انها از ۴۵ تا ۱۰۰ عدد به صورت پخت همزمان است ، محفظه ی بیرونی تمام استیل بوده و با کفی چدن و برنر خطی که زیر کفی شعله پخش می کند دارای یک درب به صورت کشویی بر روی محفظه باز و بسته می شود که می توان ظرف سفالی یا سنگی  را به سادگی درون دیزی پز قرار داد و به صورت همزمان چند دیزی را با هم پخت ظرفیت دستگاه در ۳ سایز کوچک ۴۰ ظرف،  متوسط ۷۰ ظرف،  و بزرگ ۹۰ ظرف تولید می شود و در ۲ نوع تمام استیل و گالوانیزه قابل ارائه به مشتریان عزیز خواهد بود.

 

 

ورق استیل مات ضد خش و ضد زنگ جداره های فر گاز دیزی پز  به صورت کامل به وسیله پشم شیشه عایق کاری شده ، داخل دستگاه دو عدد چدن مخصوص و دو عدد شعله بلالی قرار دارد و دربهای روی دستگاه بصورت کشویی هستند . دستگاه دیزی پز از دو مدل استاندارد ۵۰ عددی و ۱۰۰ عددی تولید می شود ولی متناسب با سلیقه مشتری و ظرفیت پخت متغیر  است.

 

 

این دستگاه  دارای امکانات زیر بوده:

درب های کشویی، تمام استیل، ساخت در ابعاد سفارشی، شیر های فشار قوی استاندارد. این دستگاه به صورت دو جداره ساخته می شود که جداره داخلی فر از ورق گالوانیزه و جداره بیرونی از ورق استیل ساخته می شود پایه های فر نیز از پروفیل استیل و یا آهنینیز ساخته می شود، دستگاه فر دیزی پز بر اساس سفارش مشتری در ظرفیت های دلخواه قابل ساخت است.

 

 

ارائه دستگاه دیزی پز به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (1 امتیاز)
ابعادطول ۹۰ و عرض ۵۵ و ارتفاع ۹۰ سانتیمتر
جنس بدنهبدنه داخلی گالوانیزه بدنه بیرونی استیل خشدار
گارانتی1 سال
خدمات پس از فروش10 سال