فر دیزی سنگی پز استیل پایه آهنی 20 عددی

 

دستگاه فر دیزی پز و آبگوشت و گوشت کوبیده مناسب برای استفاده در رستوران های سنتی ، قهوه خانه و  سفره خانه که برای وعده صبحانه و ناهار سرو می نمایند مناسب است که شامل بدنه استیل با یک صفحه چدن نشکن و یک شیر گاز با ظرفیت 20 ظرف دیزی سنگی است.
دستگاه دیزی پز دارای جداره چند لایه از پشم سنگ و پشم شیشه و گالوانیزه و استیل است که هم استحکام بالای دارد و هم کاملا ایمن و استاندارد عایق بندی شده است.

ابعاد دستگاه در طول ۷۰ سانتیمتر، عرض ۵۰ سانتیمتر، ارتفاع ۹۰ سانتیمتر است.

فر دیزی پز دارای کف چدنی نشکن، دو جداره با عایق حرارتی پشم سنگ و شیشه و دارای درب هایکاملا استاندارد به صورت کشویی بوده که قابلیت باز و بسته شدن به هر دو سمت را دارند که این استاندارد باعث شده تا ظروف به راحتی درون دستگاه قرار گیرند ، درون دستگاه چدن مخصوص و شعله بلالی تعبیه شده است، این فر با بدنه استیل و پایه های آهنی با ظرفیت طبخ 32 کوزه سفالی است ،نوع جنس استیل مات ضد خش و زنگ بوده جداره های فر گاز دیزی پز کاملا با پشم شیشه عایق کاری شده و موجب جلوگیری از حرارت و گرما در فضای بیرون فر می شود.

دستگاه فر دیزی پز

فر دیزی پز از دستگاه هایی می باشد که در رستوران ها و سفره خانه های سنتی مورد استفاده قرار می گیرد. فر دیزی در ظرفیت های مختلف موجود است که بر اساس نیاز مشتری تحویل داده می شود. این دستگاه در ظرفیت های 32 عددی ، ۴۰ عددی و همچنین ۶۴ عددی تولید می شوند. درب فر دیزی پز از جنس استیل بوده و به صورت کشویی باز و بسته می شود.
جنس رویه دستگاه از استیل بوده و  در داخل دستگاه نیز از سنگ های چدنی استفاده شده است که ظروف بر روی آن ها قرار گرفته و به وسیله شعله هایی که در زیر فر دیزی قرار دارد پخته می شود کهبا حرارت غیر مستقیم ظبخ میشود بدین صورت که با برخورد شعله ها، سنگ چدن گرم شده و به وسیله گرمای سنگ، دیزی پخته می شود.
فر دیزی پز دارای دو جداره عایق حرارتی است ، این نوع اجاق‌های دیزی پز قادر به نگهداری حرارت به مدت زمان طولانی بعد از خاموش شدن هستند ؛ دیزی در این نوع فرها به طور آهسته و آرام پخته شده و به طور سنتی به اصطلاح کاملا جا می‌افتد  . در این دستگاه دو شعله در دو سوی آن قرار می‌گیرند که سرامیک کف را گرم می‌کند تا به آرامی به دمای دلخواه برسد بعد از انجام حرارت دهی شعله را کم نموده تا دیزی‌ها با دمای مناسب و زمان کافی به صورت یکنواخت حرارت را دریافت کنند تا بهترین طعم را داشته باشند .

ساخت دستگاه فر دیزی پز

مشخصات دستگاه به صورت زیر است :

استیل ضد زنگ، باز و بسته شدن  درب  کشویی در دو جهت،قابلیت گذاشتن چرخ جهت حمل آسان، عایق شده با پشم شیشه، کفی چدن به همراه یک عدد شعله بلالی در ظرفیت های ۳۲ عددی ، ۴۶ عددی ، ۶۴ عددی و ۹۶ عددی که در دو مدل معمولی و سفارشی، دارای شیر کیتز فشار قوی و بدنه عایق بندی شده با پشم سنگ، بدنه داخلی ورق گالوانیزه ضخیم بدنه بیرونی استیل ۰.۶ میل ، ۰.۸ میل در آلیاژ های ۳۰۴ ضد زنگ و ۴۳۰ بگیر ارائه میگردد.

ارائه دستگاه دیزی پز به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (4 امتیاز)
ابعادطول ۷۰ سانتیمتر، عرض ۵۰ سانتیمتر، ارتفاع ۹۰ سانتیمتر
جنس بدنهبدنه داخلی گالوانیزه بدنه بیرونی استیل
گارانتی1 سال
خدمات پس از فروش10 سال