دستگاه فر دیزی پز سه سنگ

 

دستگاه فر دیزی پز سنگی 96 عددی 3 سنگ با جنس چدن در کف دستگاه که با شعله های برنر خطی حرارت را زیر سنگها پخش می کند. جنس بدنه استیل و به صورت دو جداره ساخته می شود جداره داخلی فر از ورق گالوانیزه یک میل و جداره بیرونی از ورق استیل و پایه های فر از پروفیل استیل و یا آهنی ساخته می شود.این دستگاه دارای دربهای استیل بوده که به صورت کشویی باز و بسته می شود و میتوان ان را به جل یا عقب باز کرد تا ظروف را در داخل ان چیدمان کرد. در قسمت تحتانی فر دیزی پز روی شعله ها صفحه های چدنی ضخیم قرار می گیرد تا گرما به صورت غیر مستقیم داخل فر پخش شود.
دستگاه فر دیزی پز 3 سنگ با ابعاد : طول ۱۳۰ و عرض ۱۰۲ و ارتفاع ۹۰ سانتیمتر قابل ارائه است. فر دیزی پز بر اساس سفارش  و سلایق مشتری در ظرفیت های متفاوت قابل ساخت است.

 

دستگاه های دیزی پز ابعاد مختلفی دارد و ظرفیت انها از ۴۵ تا ۱۰۰ عدد  به صورت همزمان متغیر است. محفظه ای تمام استیل با کفی چدن و برنر خطی که زیر کفی شعله پخش می کند، درب ها به صورت کشویی بر روی محفظه بازو بسته می شوند.این دستگاه دارای شیر های فشار قوی استاندارد است ، فر دیزی پز دارای ظرفیت ها و سایزهای مختلفی از جمله :

کوچک ۴۰ ظرف

متوسط ۷۰ ظرف

بزرگ ۹۰ ظرف

تولید می شود و در ۲ نوع تمام استیل و گالوانیزه به سفارش مشتری می توان ساخت.

دستگاه دیزی پز در دو مدل استاندارد ۵۰ و ۱۰۰ عددی تولید می شود و متناسب با ظرفیت طبخ قابل تغییر است.
مشخصات فنی دستگاه فر دیزی پز به شرح زیر است:
باز و بسته شدن دو جهته درب ها، استیل ضد زنگ، دوجداره، دارای شیر گاز فشار قوی، جداره داخلی گالوانیزه، عایق شده با پشم شیشه، سه عدد چدن، سه عدد شعله بلالی.

 

 

دستگاه فر دیزی پز 3 سنگ

 

 

ساخت فر دیزی پز

 

 

فر دیزی پس سه سنگ 96 عددی

 

ارائه دستگاه دیزی پز به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (1 امتیاز)