دستگاه فر دیزی پز دو سنگ

 

دستگاه فر دیزی پز دو سنگ قابل استفاده در رستوران ها، قهوه خانه ها وسفره خانه های سنتی جهت طبخ آبگوشت دیزی.
این دستگاه دیزی پز ۶۴ عددی بوده و دارای دو سنگ و دو شیر ورودی گاز با ابعاد طول ۹۰ ، عرض ۱۰۰ و ارتفاع ۹۰ سانتیمتر قابل ارائه به مشتریان گرامی است.
فر دیزی پز استیل دارای دو درب کاملا استاندارد در قسمت بالایی است که بصورت کشویی به هر دو سمت باز و بسته می شوند که می توان داخل فر ظرف های دیزی  را  به راحتی جای داد . بدنه بیرونی فر از ورق استیل مات ضد خش و ضد زنگ  و جداره داخلی از ورق گالوانیزه 1 میل ساخته شده و جداره های دستگاه کاملا با پشم شیشه عایق کاری شده که موجب جلوگیری از حرارت و گرما در فضای بیرون فر می شود، درون فر دو عدد چدن مخصوص و دو عدد شعله بلالی تعبیه شده .

 

دستگاه های دیزی پز در ابعاد و ظرفیت های مختلف ساخته می شود نظیر ظرفیت های ۴۵ تا ۱۰۰ عدد همزمان .دارای محفظه ای تمام استیل با پوشش کفی چدن و  شعله برنر خطی که زیر چدن شعله را پخش میکند و باعث گرم شدن دستگاه می شود، شما میتوانید دیزی را در ظروف سفالی یا سنگی درون دستگاه قرار داده تا به صورت همزمان آماده سرو شوند. دستگاه دارای ظرفیت های متفاوتی است که در ادامه در مورد آنها توضیحی خواهیم داد:

در ۳ سایز :

کوچک ۴۰ ظرف

متوسط ۷۰ ظرف

بزرگ ۹۰ ظرف

تولید می شود و در ۲ نوع تمام استیل و گالوانیزه  به سفارش مشتری ساخته می شود.

 

 

دستگاه فر دیزی پز دو سنگ

 

 

فر دیزی پز دو سنگ

 

 

ساخت دستگاه فر دیزی پز دو سنگ

 

ارائه دستگاه دیزی پز به همراه یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است و به سراسر ایران ارسال می شود تا تقدیم به مشتریان عزیز گردد.

5/5 - (1 امتیاز)
ابعادطول ۹۰ ، عرض ۱۰۰ و ارتفاع ۹۰ سانتیمتر
جنس بدنهبدنه داخلی گالوانیزه بدنه بیرونی استیل خشدار
گارانتی1 سال
خدمات پس از فروش10 سال