راه اندازی رستوران هندی یکی از کارهای تخصصی است که باید توسط گروهی مجرب انجام شود. برای راه اندازی رستوران هندی، باید تجهیزات مورد نیاز را فراهم نمود.

غذاهای هندی از غذاهای بسیار پر طرفدار در دنیا هستند که با ذائقه بسیاری از افراد سازگار می باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد دوست دارند تا رستوران هندی راه اندازی کنند و غذاهای هندی خوشمزه هندی را در آن طبخ کنند. راه اندازی رستوران هندی یکی از کارهایی است که باید آن را به افراد متخصص و زبده در این کار سپرد.

دلیل محبوبیت غذاهای هندی در دنیا

غذاهای هندی به داشتن ادویه زیاد و تند بودن در دنیا معروف هستند و به همین دلیل طرفداران بسیاری در دنیا دارند. وارد شدن به دنیای غذاهای هندی لذتی دارد که وصف نشدنی است. ترکیب ادویه های خوشمزه هندی با مواد غذایی، طعمی منحصر بفرد را به وجود می آورد که در هیچ کجای دنیا نمی توان نمونه آن را یافت. این غذاها با ذائقه بسیاری از افراد سازگار هستند و عاشقان غذاهای هندی در دنیا دوست دارند که هر از چند گاهی طعم غذاهای خوشمزه هندی را تجربه کنند. به همین دلیل رستوران های هندی بسیاری در جای جای دنیا وجود دارد که مشتریان پر و پا قرصی دارند.

راه اندازی رستوران

امروزه افراد بسیاری دوست دارند تا اقدام به راه اندازی رستوران هندی نمایند. راه اندازی رستوران هندی شامل مراحلی است که باید مرحله به مرحله انجام شود. برای راه اندازی رستوران هندی، بهتر است از افراد متخصص برای اینکار استفاده شود. شما می توانید برای اینکار از مشاوره رایگان استفاده کرده و یک رستوران خوب و عالی را راه اندازی کنید. برای راه اندازی رستوران، باید تجهیزات لازم را خریداری کرده و افراد مورد نیاز را نیز استخدام کرد.

 مشاوره راه اندازی رستوران هندی

استفاده از یک گروه مشاوره خوب و زبده می تواند شما را در راه اندازی یک رستوران خوب، راهنمایی نماید. مشاوره اصولی می تواند تجربه عالی رستوران داری را برای شما به ارمغان آورد. اگر به دنبال یک گروه مشاوره با تجربه و زبده هستید، می توانید از کارشناسان تخصصی گروه ما استفاده نمایید. گروه ما با سال ها تجربه در زمینه راه اندازی انواع رستوران از جمله رستوران هندی، از روز اول تا روز افتتاح و راه اندازی رستوران هندی در کنار شما هستند.

مراحل راه اندازی رستوران هندی

1-اولین مرحله راه اندازی رستوران، انتخاب مکان رستوران است که باید بهترین مکان را بر اساس میزان تردد، جای پارک، نزدیکی دیگر رستوران های هندی به رستوران و …، انتخاب نمود.

2-در مرحله بعدی، باید نامی مناسب برای رستوران خود انتخاب کنید. این نام باید با نوع رستوران هندی شما مطابقت داشته باشد.

3-باید برای رستوران هندی خود برنامه کسب و کار بنویسید. با این برنامه، هزینه و بودجه لازم برای راه اندازی رستوران مشخص می شود.

4-در این مرحله باید بودجه مورد نیاز برای راه اندازی رستوران را از جایی تامین کرد.

5-اخذ مجوز از آن دسته کارهایی است که ممکن است مدت ها اینکار طول بکشد. بنابراین هر چه سریعتر باید برای گرفتن مجوزهای لازم اقدام نمایید.

6-باید کارهای دکوراسیون داخلی رستوران را انجام داد. دکوراسیون رستوران از آن دسته کارهایی است که باید با دقت کامل و سلیقه انجام شود، زیرا یک رستوران شکیل و زیبا می تواند باعث جذب هر چه بیشتر مشتری شود. در این مرحله باید تجهیزات مورد نیاز رستوران نیز فراهم شود.

7-یکی از هیجان انگیزترین کارهای راه اندازی رستوران، نوشتن منوی غذایی برای رستوران است. با توجه به اینکه غذاهای خوشمزه هندی بسیار زیاد و متنوع هستند، باید بهترین منوی غذایی را تهیه کرد تا این غذاها همه سلایق را پوشش دهند.

8-پس از تکمیل دکوراسیون و منوی غذایی، باید کارکنان زبده و با تجربه را برای کار در رستوران هندی استخدام کرد.

9-تبلیغات برای رستوران هندی یکی از کارهای بسیار مهم و واجب است. زیرا یک رستوران جدید برای جا افتادن و شناخته شدن نیاز به تبلیغات جدی دارد. برای اینکار باید بودجه کافی را کنار بگذارید و از روش های تاثیرگذار برای تبلیغات استفاده نمایید.

هزینه راه اندازی رستوران هندی

هزینه راه اندازی رستوران هندی یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن دقت نمایید. در واقع هر کسی باید رستورانی را با توجه به جیب خود راه اندازی کند و ابتدا به جیب خود نگاه کند و سپس تصمیم به راه اندازی رستوران بگیرد. برای در نظر گرفتن هزینه های مورد نیاز برای راه اندازی یک رستوران هندی، باید همه مسائل را در نظر گرفته و از سوی دیگر میزان بازگشت سرمایه را نیز حساب کنید. شما می توانید برای تامین بودجه مورد نیاز رستوران خود، از وام استفاده کنید. هزینه های راه اندازی رستوران با توجه به مساحت ملک، میزان تجهیزات، دکوراسیون، تعداد افراد استخدام شده در رستوران، هزینه های آب، برق، گاز، تلفن، هزینه مواد مصرفی، هزینه خرید یا اجاره ملک، هزینه تبلیغات، بیمه،مالیات و … تعیین می شود.

تجهیزات رستوران هندی

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی رستوران هندی، با توجه به اندازه ملک شما تعیین می شود. تجیهزاتی همچون میز و صندلی، وسایل آشپزخانه و پخت و پز، تلفن، کامپیوتر، کانتر، مواد مصرفی برای پخت غذا و … می باشد. شما می توانید برخی از وسایل را با توجه به رستوران و سلیقه خود سفارش دهید. قسمت هایی از دکوراسیون داخلی و بیرونی رستوران را می توان با استفاده از طراحان داخلی زبده و با تجربه طراحی کرد. اینکار می تواند فضای بیرونی و داخلی رستوران را بسیار زیباتر نماید. بهتر است رستوران را با فضایی هندی طراحی کنید. رستوران های هندی بسیار پر زرق و برق و لوکس هستند و می توانید از لباس های هندی نیز برای کارکنان و گارسون ها استفاده نمایید تا فضا شبیه رستوران های هندی شود.

راه اندازی یک رستوران خوب و با کیفیت هندی

حال که با مراحل راه اندازی رستوران هندی آشنا شدید، شاید تصور کنید که اینکار ساده است و شما از پس آن برخواهید آمد. اما باید بدانید که راه اندازی رستوران هندی با توجه به ریزه کاری هایی که اینکار دارد، کاری تخصصی و سخت است که باید توسط افراد زبده و با تجربه در این زمینه انجام شود. شما می توانید همه کارهای راه اندازی رستوران هندی خود را از صفر تا صد به ما بسپارید. گروه تخصصی ما با سال ها تجربه موفق در زمینه راه اندازی رستوران های بین المللی از جمله رستوران هندی، می تواند شما را در این امر یاری نماید.

  • در ابتدای امر گروه مشاورین تخصصی ما با جلسه ای که با شما تشکیل می دهد، می تواند به صورت تخصصی به شما مشاوره دهد. شما می توانید همه کارهای راه اندازی رستوران هندی خود را از زمان شروع تا پایان به ما بسپارید. ما می توانیم بهترین برنامه کسب و کار را برای شما طراحی نماییم تا همه مراحل کار  برای شما به صورت شفاف باشد.
  • انتخاب بهترین دکوراسیون داخلی و خارجی برای رستوران شما با توجه به نوع و اندازه ملک شما، از دیگر کارهایی است که شما می توانید آن را با خیالی آسوده به ما بسپارید.
  • یکی از سخت ترین کارهای راه اندازی رستوران هندی، فراهم نمودن تجهیزات رستوران است. شما می توانید اینکار را به صورت تخصصی به افراد زبده ما بسپارید. ما می توانیم تجهیزات مورد نیاز شما را با توجه به نیازتان، طراحی کرده و آنها را تولید نماییم. ساخت سفارشی تجهیزات یکی از کارهای مهم و تخصصی است که شما می توانید آن را از ما بخواهید.
  • ما می توانیم با توجه به مساحت ملک، تجهیزات، نیروهای مورد نیاز و …، بودجه مورد نیاز شما برای تاسیس رستوران را تخمین بزنیم.
  • شما در هر شهری از ایران که قصد تاسیس رستوران هندی را داشته باشید، می توانید از مشاوره و دیگر کارهای تخصصی ما بهره مند شوید. ما برای شما کارشناسان زبده ای را به هر نقطه ای از ایران ارسال خواهیم نمود.
5/5 - (4 امتیاز)