رستوران هانی دارای شعبه های مختلفی در سطح شهر تهران است و به همین دلیل تمامی ساکنان این شهر می توانند به رستوران های هانی دسترسی داشته باشند. رستوران های هانی منویی کامل داشته و انواع غذاهای اصیل و لوکس را می توان در منو آن مشاهده کرد. امکان سفارش غذا نیز از این رستوران ها وجود خواهد داشت. در ادامه توضیحات کامل تری از این قبیل ارائه نموده ایم:

 

شعب رستوران های هانی

شعب رستوران هانی را می توان به 3 نوع دسته بندی نمود که هر یک از این شعبه ها کیفیت غذایی مطلوبی داشته و رضایت مشتریان را نسبت به خود جلب نموده اند. توجه داشته باشید که طعم و کیفیت غذایی یکی از مهمترین معیارها برای انتخاب مشتری است که رستوران های هانی تمامی این نکات را به خوبی رعایت کرده و غذایی لذیذ در اختیار مشتریان قرار خواهند داد. توجه داشته باشید که امکان خرید غذا به صورت سلف سرویس در صورت مراجعه حضوری وجود خواهد داشت و به همین دلیل می توانید به مقدار مورد نیاز اقدام به کشیدن غذا نمایید. امکان سفارش غذا نیز از تمامی شعب رستوران هانی وجود خواهد داشت و می توانید غذای مورد نظر خود را با مراجعه به آدرس اینستاگرام رستوران مورد نظر و یا از طریق تماس تلفنی با رستوران سفارش دهید. تحویل فوری یکی از مهمترین ویژگی های این رستوران ها است و لذت میل کردن یک غذای گرم را به همراه دوستان و آشنایان تجربه خواهید کرد. قیمت غذاهای شعب رستوران های هانی نیز مناسب بوده و امکان خرید آن برای همگان وجود خواهد داشت و می توانید پس از مشاهده قیمت از منو رستوران، اقدام به خرید و یا سفارش آن نمایید.

رستوران هانی میدان قیام

رستوران های هانی یکی از رستوران های معروف در سطح شهر تهران هستند که به دلیل کیفیت غذایی بالا مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند. رستوران های هانی در جای جای سطح شهر تهران پراکنده شده اند تا امکان تحویل فوری غذا برای تمامی ساکنان این شهر وجود داشته باشد. میدان قیام تهران یکی از میادین شلوغ این شهر به شمار می رود که به بسیاری از بخش های تهران دسترسی دارد و در این میدان رستوران هانی شعبه ای بی نظیر دارد که آشپز های ماهر و حرفه ای در آن مشغول طبخ غذا های خوشمزه هستند. در رستوران میدان قیام هانی امکان سفارش هرگونه غذا وجود خواهد داشت چرا که به عنوان شعبه مرکزی هانی شناخته می شود و منو کاملی را در بر می گیرد. رستوران میدان قیام هانی نخستین شعبه از مجموعه این رستوران ها است که در صورت مراجعه حضوری می توانید غذا را به صورت سلف سرویس میل نمایید. از جمله مهمترین نکات برای سفارش غذا از این رستوران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آدرس: خیابان ری، میدان قیام

تلفن تماس: 021-33553734

آدرس صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/hani.foods

 

رستوران هانی اندرزگو

یکی دیگر از شعبه های رستوران های هانی را می توان شعبه اندرزگو آن دانست که به تازگی افتتاح شده است اما در این دوره کوتاه فعالیت خود توانسته با عرضه بهترین نوع غذاها و کیفیت عالی، توجه همگان را به خود جلب نماید. شعبه اندرزگو رستوران های هانی امکان ارسال غذا به نواحی اطراف خود را خواهد داشت و می توانید در کمترین زمان ممکن اقدام به سفارش و تحویل غذا در جلوی درب منزل نمایید. از جمله مهمترین خدماتی که این رستوران ارائه می نماید نیز می توان به پارکینگ اختصاصی اشاره نمود و می توانید در میان شلوغی های اندرزگو خودرو خود را در پارکینگ جای دهید. رستوران اندرزگو هانی هر روزه از ساعت 11:30 تا 23:30 باز بوده و می توانید با مراجعه در این ساعت لذت خوردن یک غذای اصیل را تجربه نمایید. آشپز های ماهر این رستوران امکان طبخ انواع غذاهای اصیل و همچنین مدرن را دارند و به همین دلیل این رستوران متناسب با انواع سلیقه های مختلف خواهد بود.

آدرس: بلوار اندرزگو، روبروی بلوار کاوه

تلفن تماس: 021-38457

آدرس اینستاگرام: https://www.instagram.com/hani.andarzgoo

رستوران میرداماد هانی

رستوران هانی میرداماد یکی دیگر از شعب این رستوران است که در این رستوران نیز مانند سایر شعب آن بهترین و لوکس ترین غذا ها طبخ می شوند و امکان سفارش هرگونه غذا از این رستوران وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که رستوران میرداماد هانی از جمله رستوران های پرفروش هانی به شمار می رود چرا که هم موقعیت مکانی مناسبی داشته و هم به کیفیت غذایی بالا معروف است. منو کامل این رستوران از انواع سالادها، پیش غذا ها، غذاها تشکیل شده است و انواع نوشیدنی های سرد و گرم در آن ارائه می شود و تمامی انواع خوردنی های اصیل و مدرن را می توانید در این رستوران امتحان کنید.

آدرس: میرداماد، روبروی مرکز تجاری اسکان

تلفن تماس: 88787037،88787049، 88664249

 

سفارش غذا از رستوران های هانی

امکان سفارش غذا از رستوران هانی نیز وجود خواهد داشت و در صورت تمایل به سفارش ابتدا باید نزدیک ترین شعبه این رستوران را انتخاب نمایید و سپس با رستوران تماس حاصل نمایید. با مراجعه به صفحه اینستاگرام و وب سایت هانی نیز می توانید منو کامل غذاها را مشاهده کرده و پس از انتخاب غذا های مورد نظر اقدام به سفارش نمایید. پس از سفارش غذا می توانید در مدت زمان کوتاهی غذاهای سفارشی خود را تحویل بگیرید.

 

 

5/5 - (5 امتیاز)